O nas Polub nas na facebook

Firma

Firma "Wyrobek" to producent domowych wyrobów wędliniarskich i garmażeryjnych.  Na rynku handlu spożywczego funkcjonujemy od 1984 r. Produkcję wędlin rozpoczęliśmy w 2006 r., opierając się na tradycyjnych recepturach, które w głównej mierze, otrzymaliśmy od lokalnych zaprzyjaźnionych masarzy i krewnych, którzy w swoich domowych gospodarstwach wytwarzali wędliny dla własnego użytku.

Wędliny produkowane są wyłącznie z polskiego mięsa i naturalnych składników, bez dodatku konserwantów. Ich smak wydobywa i podkreśla tradycyjny sposób wędzenia w wędzarni opalanej drewnem.

Do oferty wprowadziliśmy także  produkty garmażeryjne, wśród których szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się koryta biesiadne, czyli aromatyczny zestaw mięs podawany na drewnianym, specjalnie żłobionym korycie.  Klientom oferujemy także usługi cateringowe. Obsługujemy rodzinne uroczystości, wesela, komunie, eventy, pikniki, imprezy okolicznościowe  i wiele innych. Mieliśmy zaszczyt obsługiwać już takie wydarzenia jak Rock Reggae Festiwal, Rodzinny Rajd Rowerowy w Brzeszczach, Powiatowe Dożynki w Miedźnej i wiele innych.

Naszych produktów kosztowały już takie sławy jak Maria Czubaszek, Robert Więckiewicz, zespół Hey, Kabaret Moralnego Niepokoju  oraz Łowcy.B.

W 2010 r. zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Burmistrza Brzeszcz - OSKARDEM - w kategorii przedsiębiorczość. Smak naszych produktów został również wielokrotnie doceniony przez jury konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo Smaki Regionów. Zostaliśmy także wyróżnieni znakiem Agro Polska.Nie ma takiego artykułu.