O nas Polub nas na facebook

Festiwal Przysmaków Regionalnych Annonay Francja 2011

Od 11 do 13 listopada 2011 roku nasza firma  miała zaszczyt gościć we francuskim Annonay na 20. Festiwalu Przysmaków  Regionalnych.

 

Festiwal to coroczna, tradycyjna impreza promująca specjały regionalne z całej Europy. Wśród gości Targów znalazły się reprezentacje Włoch, Niemiec, Belgii i wielu innych. Firma Wyrobek reprezentowała nie tylko Polskę, ale także Małopolskę i Gminę Brzeszcze.

Zaproszenie na Targi otrzymaliśmy od Burmistrz Brzeszcz Pani Teresy Jankowskiej. Wyjazd organizowaliśmy kilka miesięcy, przygotowując ofertę naszych najlepszych produktów, materiały promocyjne i reklamowe.

Festiwal Przysmaków to pomysł na promocję i przypomnienie tradycyjnych wyrobów, potraw i ich wyjątkowego smaku. Oferta, którą nasza firma zaprezentowała na Targach cieszyła się ogromną popularnością. Goście Festiwalu mogli posmakować naszych tradycyjnych wędlin, kiełbas, pierogów i ciast, wypiekanych przez firmę Asturia. Byliśmy mile zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem naszymi produktami i mnóstwem pochlebnych opinii.

Nie ma takiego artykułu.

Zdjęcia załączone do artykułu:

Nasze stoisko w Annonay