O nas Polub nas na facebook

Zdobyliśmy znak Agro Polska

Celem konkursu jest promocja wysokiej jakości produktów przetwórstwa rolno-spożywczego, opartego na polskich recepturach, technologiach i surowcach krajowych.

 

Firma „Wyrobek” otrzymała wyróżnienie dla grupy swoich produktów w tym również dla koryta biesiadnego, które wśród klientów jest niezwykle popularne.

To wyróżnienie jest szczególnie ważne dla konsumentów, ponieważ jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, wyprodukowanych ze składników, których polskie pochodzenie jest poświadczone odpowiednimi certyfikatami i zaświadczeniami.

Jury konkursu podczas degustacji podkreślało, że w przypadku wędlin polskie pochodzenie mięsa jest szczególnie ważne. Ogromną rolę odrywają też naturalne składniki i przyprawy.


Używanie naturalnych składników polskiego pochodzenia to priorytet naszej firmy. Zdrowe i smaczne wędliny, tradycyjnie wędzone, mięsa peklowane w ziołach, ręczenie lepione pierogi i uszka już od kilku lat zyskują uznanie klientów, a teraz zostały nagrodzone prestiżową nagrodą, która nie tylko wyróżnia, ale również obliguje do utrzymywania wysokiej jakości.
 

Nie ma takiego artykułu.

Zdjęcia załączone do artykułu: